ÖZEL ROYAL HASTANESİ

1987 Yılından Bugüne Herkes İçin Sağlık

İlk olarak 1987 yılında kurulan Bandırma Özel Hastanesi; uzun yıllar Bandırma ve çevresine hizmet vermiş, hasta ve yakınlarına özel olduklarını hissettirmek için, örnek bir hastane olma misyonunu hep korumuştur. Zamanın şartları göz önüne alındığında, verilen hizmet ve teknoloji hep bir adım önde olmuştur. Daha iyi bir hizmet, daha iyi bir teknoloji politikasını sürekli olarak güden Bandırma Özel Hastanesi bu kararlılık ve sorumlulukla, 1987 yılından bugüne Herkes İçin Sağlık mottosu ile bölgenin güvenilir ve en çok tercih edilen hastanesi olarak hizmet vermeye devam ediyor.

İlk günkü heyecanla devam ettiğimiz ve tıp dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ettiğimiz hizmetlerimizde ; bölgemizi uluslararası kalite standartları ile buluşturma idealimizle yakın zamanda hizmete açmayı planladığımız ek binamızın inşa süreci adım adım ilerliyor. Bandırma Royal Hastanesi ; Bandırma ve Güney Marmara’nın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerinin, dünya standartlarına uygun şekilde verilmesi konusunda üzerine düşen görevi yapıyor.Yaşadığımız çağın gerektirdiği yönetim anlayışı, mutlu hasta, mutlu hasta yakını, mutlu çalışan hedefimize varmak için var gücümüzle çalışmaya ve yenilikleri yakından takip etmeye devam ediyoruz.

info-image

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2024


Bu sitedeki içeriklerin her biri bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Sitede anlatılan tedavi yöntemlerinden hiçbirini doktor kontrolü olmadan uygulamayınız. Aksi takdirde oluşabilecek sorunlardan site yönetimi ve Özel Royal Hastanesi sorumlu değildir.